NISSAN KOCATEPE MUĞLA

DİĞER HİZMETLER

NISSAN KOCATEPE DİĞER HİZMETLER

Yol Yardım

Hızla büyüyen Nissan ailesinin değerli üyelerine hep daha fazlasını sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bizden beklentilerinizin bilinciyle, sizleri sadece en uygun koşullarla araç sahibi yapmayı değil, aracınıza sahip olduktan sonra da en iyi hizmeti almanızı hedefliyoruz. Sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti bizler için herşeyin üstündedir. İşte bu anlayışla gerçekleştirilen Nissan Yol Yardım Projesi, tüm Nissan binek ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Bu hizmet sayesinde, yolculuk esnasında, herhangi bir arıza / kaza ile karşılaşmanız ya da aracınızın çalınması veya anahtarınızın kaybolması durumunda sizlere acil yardım ulaştırmayı hedefliyoruz. Tüm Türkiye ve hatta tüm Avrupa ülkeleri sınırları içerisinde nerede olursanız olun, ihtiyacınız olduğu anda Nissan Yol Yardım hizmeti size ve aracınızdaki tüm yolculara bir telefon kadar yakın olacaktır. NISSAN YOL YARDIM, Nissan satın alan müşterilerimize aşağıda belirtilen hizmetleri, garanti süresi boyunca ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor. Nissan Yol Yardım Hizmeti’nin aile bağlarımızı daha da güçlendireceği inancıyla,
Yolunuz Açık Olsun..

OTO KUAFÖR HİZMETİ

Bizimle aracınız hep yeni…

Aracınız kullanıma bağlı olarak yol,hava,bölge ve çalışma şartlarında yorulur ve kirlenir.
Belirli zaman sonra yıkama istasyonlarında yüzeysel yapılan temizlik de maalesef yeterli olmayacak,boya yüzeyi matlaşacak ve istemeden de olsa çiziklere karşı daha da savunmasız hale gelecektir.
Aynı zamanda koltuk ve döşeme yüzeyine işleyen derinlemesine kirler sizi ve yolcularınızın sağlığını tehdit eden potansiyel bölgeler haline gelecektir.

Bu sebeple ister yollara çıkmadan önce yeni aldığınız aracınızı çeşitli uygulamalarımız ile daha da dirençli hale getirebilir yada ikinci el araçlarınıza uzman kadromuzla ilk gün ki canlılık ve temizliğine ulaştırabiliriz.

MOTOR TEMİZLEME, KORUMA SİSTEMİ

Motor temizleme ürünleriyle motor yüzeylerinde birikmiş yağ tortuları, kir ve oksitlenmeler tüm noktalara ulaşarak detaylı bir şekilde temizlenir.

Motor koruyucu cila ile de kirlerin yüzeyde tutunması engellenerek oksidasyon engellenmiş olur.

ULTRA BOYA KORUMA SİSTEMİ

Boyanın kısa zamanda tahrip olup sararıp solmasını, matlaşıp donuklaşmasını engellemek amacıyla otomobil yeni iken uygulanan bir sistemdir.

Otomobiliniz dış etkenlerin tahribatından yaz, kış korunur.

SU İTİCİ CAM KAPLAMASI

Yağmur ve çamurlu suların özellikle ön camına sıvaşmasından kaynaklanan görüş zorluğu ortadan kaldırılır.

Gece sürüşlerde camın parlamasını ve karşıdan gelen araç, ışıklarından doğan prizma etkisini önler

DETAYLI İÇ TEMİZLİK (PAKET 3)

Otomobilinizin tüm iç mekanının (tavan, taban halısı, koltuklar, kapı yüzeyleri, bagaj, torpido, stepne boşluğu ve ön konsol) toz, kir ve lekelerden arındırılması için geliştirilmiş bir sistemdir.

Otomobil iç mekanında ulaşılabilen tüm yüzeylerde detaylı anti-bakteriyel hijyen bir temizlik uygulanır.

ALT KORUMA VE SES İZOLASYONU

Otomobilin tüm alt tabanına ve davlumbazların içine uygulanan elastik uzun ömürlü, kauçuk bazlı kalın bir kaplamadır. Paslanmayı önler, korozyona karşı korur, yol tozunun korosiv etkisini önler.

Taş çarpmalarına darbelere karşı mükemmel dayanıklıdır. Ses emici özellikli minareller içerir.

Bu kaplama yol ve tekerlek sesini emerek, kabine giren gürültüyü izole eder, ayrıca gövde altındaki büyük saç panellerin titreşiminden doğan uğultuyu azaltır.

ÇİZİK GİDERME, PARLATMA VE KORUMA SİSTEMİ (PAKET 2)

Aracınızın boyası zaman içinde çeşitli dış etkenlerle yıpranmaktadır. Bu etkenlerin başlıcaları güneşin zararlı ultraviyole ışınları, sinek ve böcek asidi, çamur, zift, toz ve yıkama hatalarından oluşan yüzeysel çiziklerdir.

Bu sistem dış etkenlerin verdiği tahribatı giderir ve sürekli koruma altına alır.

KAPUT KORUYUCU FİLM

Ön Kaput bölgesine uygulanan, tamamen şeffaf olan bu film, otomobil hareket halinde iken diğer araçlardan fırlayan küçük taş ve benzeri cisimlerden en çok zarar gören bölgeyi koruma altına alır.

Otomobilin boyasına hiçbir şekilde zarar vermez ve istendiğinde iz bırakmadan çıkarılabilir.

RENKLİ CAM FİLMLERİ- GÜVENLİKLİ CAM FİLMLERİ

Aracın içindeki yolcuları, eşyaları, konsol, kumaş ve deri döşemeleri güneş ışınlarını %94,5 oranına kadar keser. Seçilen koyuluk tonuna göre güneşten gelen ısıyı %50 oranına kadar keser.

Çizilmeye karşı dünyanın en dayanıklı ve en kaliteli filmleridir. Kırılan camların dağılmasını önler. Kapkaççıların camı kırıp içine ulaşmasını engeller. 10 yıl garantilidir.

FULL BAKIM SİSTEMİ (PAKET 4 )

Otomobilinizin iç mekanının boyasını ve motorunu showroom görünümüne getirmek ve o görünümü korumak istiyorsanız, full bakım paketi size daha ekonomik ve komple bir sistem sunuyor.

Bu paketin içeriği detaylı iç temizlik, döşeme halı ve vinil koruma, motor temizliği ve koruma, ayrıca çizik giderme, parlatma ve koruma sistemlerinden oluşmaktadır.

DÖŞEME, HALI VİNİL KORUMA SİSTEMİ

Aracın iç mekanındaki tüm tekstil yüzeyleri koruma altına alarak, kir ve leke yapıcı maddelerin elyafa işlemesini engellemek, vinil yüzeylerde de toz ve kirin gözeneklere yerleşmesini önelemek amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir.

Deri yüzeylere deri besleyici ve koruyucu uygulanır

SERAMİK KAPLAMA SİSTEMİ

Hidrofobik (su itici) olma özelliği ile birçok zararlı maddeyi aracınızın yüzeyinden uzak tutar.

Aracınızın boyasına ve görünümüne zarar veren kuş pisliği, ağaç reçinesi, çamur, sinek, böcek kalıntıları, asit yağmurları, yol tuzları, endüstriyel atıklar ve daha başka birçok etkene karşı dayanıklı ve koruyucudur.

Diğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER